بانگ دانش پارسا

کافیست کار خود را به ما بسپارید


طراحی معماری

طراحی معماری ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری(Architectural design)

مفهوم طراحی معماری در بر گیرنده تمامی موارد معماری از قبیل، طراحی ساختمان های مسکونی، اداری ، تجاری، صنعتی، فرهنگی، هتل ها و … می باشد، که تیم ما آمادگی طراحی در تمامی زمینه های مطرح شده با در نظر گرفتن شرایط محیطی و پتانسیل های پروژه را دارا می باشد.

طراحی داخلی(interior design)

طراحی داخلی هنر ایجاد هارمونی بین اجزای تشکیل دهنده ی یک فضای داخلی از قبیل مبلمان، رنگ و نور جهت ایجاد مطلوبیت های فضایی می باشد، با توجه به اهمیت نور پردازی در طراحی داخلی و سبک های موجود در طراحی داخلی از قبیل، کلاسیک، مدرن، مینیمال، ایرانی اسلامی و … این شرکت توانایی تامین تمامی سلایق و نیازهای شما را دارا می باشد.

طراحی نما(Facade Design)

در جوامع مدرن و پیشرفته دنیا، منظره شهری معرف فرهنگ و پیشرفت آن جامعه می باشد و با توجه به اینکه در دهه های اخیر کشور ما مخصوصا کلانشهرها از این موضوع غافل بوده، نیاز آن احساس می شود که توجه ویژه ای به نمای ساختمان های شهری اعم از مسکونی، اداری و تجاری داده شود،چرا که اولین آیتم تاثیر گذار در منظره شهری و نگاه مخاطب نمای ساختمان ها میباشد؛ بدیهی است که طراحی یک نمای زیبا که در بر دارنده ی شناخت کامل سلایق مردم آن جامعه است که با توجه به کاربری آن می تواند تاثیر بسزایی در جذب مخاطب داشته باشد.

طراحی محوطه(Landscape Design)

محوطه سازی را میتوان طراحی و جایگذاری المان هایی جهت ایجاد زیبایی ،  ارامش ، تفریح و فضایی جذاب جهت رفع نیاز های ساکنین آن محیط تعریف کرد،با توجه به دغدغه های جامعه های پیشرفته و شلوغ امروزی، وجود فضا های آرامش بخش که دارای آیتم های جذابی چون فضای سبز، نورپردازی ، آبنما و .. هست پاسخگوی این نیازهای  فطری انسان خواهد بود.

طراحی پشت بام های سبز و روف گاردن(RoofGarden Design)

یکی از چشم اندازهای کمک کننده به زیبایی نماهای ساختمان و فضای شهری و سلامت محیط زیست که یک فضای دنج و راحت برای استراحت ایجاد کرده است، روف گاردن نام دارد.این فضای جذاب در هیاهوی شهری این امکان را فراهم می کند که شهروندان از نعمت دسترسی به یک باغ راحت در فضای بام خانه محروم نباشند.فضاهای سبز،آبنماها،آلاچیق و … از جمله جذابیت های به کار رفته در این فضا می باشد..
ازمزیت های روف گاردن ارتقای کیفیت نمای ساختمان،کاهش آلاینده های محیطی،افزایش قیمت ساختمان،ایجاد فضای تفریحی برای ساکنین و مهم تر از همه ایجاد حس آرامش بخشی خاص است که در نهایت سطح کیفیت زندگی را ارتقاء می بخشد.