بانگ دانش پارسا

کافیست کار خود را به ما بسپارید


فیلمبرداری و عکاسی

تصویر برداری هوایی

شاید بتوان گفت تصویربرداری با زوایای تکراری و مستقیم نتواند مخاطب را چندان جذب کند ، نوعی از تصویربرداری نیاز است که علاوه بر تصاویر هدف دوربین ، کنجکاوی و ذوق مخاطب را برانگیزد. این نوع تصویربرداری، ” تصویربرداری هوایی ” است.

به مجموعه ای از تصاویر هوایی که با ارتفاع از زمین گرفته می شود، تصویربرداری هوایی یا هلی شات می گویند.
نوع انجام هلی شات بستگی به نیاز درخواست کننده دارد . چه ارتفاعی ؟  با چه زاویه ای ؟  در چه زمانی از روز ؟  تصویربرداری یا فیلم برداری ؟

این روش امکان بی نظیری به شما می دهد تا محیط مورد نظرتان را به بهترین حالت ممکن به تصویر بکشید. خط تولید ، کارخانه ، پروژه های عمرانی ، سکوهای نفتی و هر مکان دیگری می تواند هدف دوربین های ما باشد.

این نوع تصویربرداری بستگی به شرایط جوی، سازه های اطراف، نور و… دارد. بنابراین پیشنهاد می کنیم با متخصصین ما مشورت کنید و بهترین نوع تصویربرداری را انتخاب کنید.


مستند کوتاه

گاهی نیاز است برای معرفی یک محصول، توضیحات شفاهی داده شود و مستقیما با مخاطب ارتباط برقرار کرد . نه تنها برای محصول ، بلکه برای معرفی یک سیستم یا مکان و یا حتی فرد این روش را می توان به کار برد : ساخت مستند کوتاه.

در انتقال مطلب ترکیب نور و صدا و حرکت همراه با سناریو بسیار تاثیرگذار است . سناریو باید متناسب با هدف باشد درغیراین صورت در ذهن مخاطب نقش نمی بندد و همانند عکس های پشت سرهم، نامفهوم می ماند.

تیم متخصص شرکت بانگ دانش پارسا با شیوه ای حرفه ای در زمینه فیلم برداری و آگاهی به اصول تدوین، مونتاژ، صداگذاری، افکت گذاری و…. شما را در کنار زدن رقبا یاری می دهد.


کلیپ تبلیغاتی

تبلیغات فقط روش های نامبرده نیست. انتخاب نوع تبلیغ تاثیر بسزایی در ماندگاری شما دارد. یکی از روش ها، ساخت “کلیپ تبلیغاتی” است.

قبل از شروع کار چند مورد باید مشخص شود:
چه نوع کلیپی برای محصول یا خدمات مفید است؟
بستر نمایش کلیپ کجاست؟نمایشگاه؟ شبکه های اجتماعی؟ صداو سیمای ملی؟
هدف نمایش کلیپ چه میباشد؟
و مهم تر از همه چه پیامی را درنظردارید؟

بدیهی است که چگونگی ترکیب عناصر فیلم برداری و یک سناریوی مناسب، در ماندگاری هدف موثر است.

تیم تخصصی فیلم برداری “دانش پارسا” تمام تلاش خود را میکند تا شما در تیزر تبلیغاتی تان بدرخشید.


عکاسی تبلیغاتی و عکاسی صنعتی

تا به حال به این فکر کرده اید که کیفیت و کارایی محصول یا خدمات تان را در یک عکس نمایش دهید؟
لنز دوربین کوچک است اما یک پنجره ای ست رو به دنیای شما.
“عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی” حوزه هایی اند که به زبان عمومی و قابل فهم گویای همه چیز هستند. هر قشر از جامعه با مشاهده عکس، متوجه هدف عکاس میشود. بدون نیاز به ترجمه و توضیح!!

اما این موارد بستگی به گروه حرفه ای دارد. عکس گویا، در گرو شات های عکاس است. تیم عکاسی “دانش پارسا” به شما این اطمینان را میدهد که در عکاسی تبلیغاتی- عکاسی صنعتی آنچه به شما تحویل داده میشود بهترین کیفیت و زیباترین خروجی هدف تان باشد.
کافی ست عکاسی را با ما تجربه کنید.