بانگ دانش پارسا

کافیست کار خود را به ما بسپارید


نرم افزاری و طراحی سایت

طراحی سایت

پر واضح است که امروزه هر کسب و کار نیاز به داشتن یک پایگاه اینترنتی دارد . اما طراحی این پایگاه باید به شکلی باشد که در عین سادگی و دوری از شلوغی اطلاعات لازم را به کاربر رسانده و او را با سریع ترین روش ممکن به هدف خود برساند. از طرفی راحت ترین راه برای پیدا کردن خدمات ار سوی مشتریان جست و جوی آن در موتور های جست و جو می باشد . بنابراین هرچه بیشتر موتور های جست و جو شما را بشناسند ، کاربر ها به همان میزان شما را بیشتر خواهند شناخت . اما لازمه ی این امر صرف زمان و هزینه ی بسیار زیاد از سوی صاحب وب سایت می باشد که کار را برای صاحب کسب و کار سخت می کند در همین زمان می توانید با استفاده از خدمات سئوی ما در کمترین زمان ممکن به بهترین نتیجه در این زمینه دست پیدا کنید چرا که تیمی حرفه ای شبانه روز برای آن تلاش خواهند کرد.

 

سئو (SEO)

امروزه  پر کاربرد ترین روش جمع آوری اطلاعات و جست و جو برای خدمات ، استفاده از موتور های جست و جو و به طور مشخص گوگل می باشد . بنابراین اگر سایت شما برای گوگل محبوب باشد درواقع  برای کاربران اینترنت و در نتیجه  برای مشتریان شما نیز  محبوب خواهد بود. اکثر افراد بعد از جست و جو در گوگل به دیدن سایت هایی که در صفحه  ی اول نمایش داده می شوند بسنده می کنند و می توان گفت تقریبا هیچ کاربری صفحات پنجم به بعد را حتی مشاهده نخواهد کرد !!

بنابراین وب سایت شما برای رسیدن به موفقیت محکوم به نمایش داده شدن در صفحات اول گوگل می باشد . برای این منظور از روش سئو یا search engine optimization  استفاده می شود .  با استفاده از این روش شما می توانید وب سایت خود را به صفحات اول گوگل آورده و مهم تر از  آن، آن را آنجا نگه دارید. استفاده از سئو علاوه بر نیاز داشتن به تخصص وقت زیادی را هم از صاحبان سایت خواهد گرفت .

شرکت بانگ دانش پارسا آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه ی سئو و تبدیل کردن سایت شما به یک سایت محبوب برای موتور های جستجوگر می باشد.

اپلیکیشن

طبق پیش بینی ها تا چند سال دیگر هر شخص یک اپلیکیشن شخصی خواهد داشت!! این جمله لزوم داشتن اپلیکیشن برای یک کسب وکار را به خوبی می رساند ، در عین حال شما می توانید با هزینه ی مناسب یک اپلیکیشن قوی برای کسب و کار خود داشته باشید و هرچه بیشتر آن را سر زبان ها بیندازید !! متخصصان ما آماده ی طراحی اپلیکیشن با قابلیت های دلخواه شما برای پلتفرم ها و سیستم عامل های مختلف هستند.

اپلیکیشن یا سایت ؟

این سوالی است که امروزه برای بسیاری از افراد و صاحبان کسب و کار پیش می آید . اما به راستی کدام کاربردی ترند ؟
در پاسخ به این سوال باید به تفاوت های سایت و اپلیکیشن نگاهی بیندازیم . به طور کلی اساسی ترین تفاوت این دو در نحوه ی سرویس دهی آن ها می باشد که سایت به صورت آنلاین و اپلیکیشن به صورت آفلاین به کاربر سرویس دهی می کنند . لازم به ذکر است که برای انجام برخی کار ها مثل اطلاع از آخرین اخبار و انجام تراکنش های مالی در اپلیکیشن هم نیاز به دسترسی به اینترنت می باشد . تفاوت دیگر این دو در پیش نیاز های استفاده از انها می باشد ؛ به طوریکه برای سایت دسترسی به یک دستگاه متصل به اینترنت الزامی است ولی برای اپلیکیشن داشتن یک دستگاه تلفن همراه هوشمند یا تبلت کفایت میکند چون ماهیت اپلیکیشن ها افلاین میباشد مگر ان دسته ای که به صورت انلاین طراحی و تعریف میشوند.
نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که تا چند سال دیگر برای هر فرد می توان یک دستگاه تلفن همراه هوشمند متصور شد که دسترسی فرد به اپلیکیشن ها را تقریبا بلا مانع می کند . از مزیت های اپلیکیشن می توان به گرافیک بسیار زیبا تر نسبت به سایت و همچنین ساده بودن طرز استفاده ی آن اشاره کرد که کاربر را به داشتن یک اپلیکیشن نسبت به سایت سوق می دهد.
اما مورد آخر و شاید مهم ترین ، بحث هزینه های ناشی از راه انداختن یک اپلیکیشن در مقابل طراحی و راه اندازی یک سایت می باشد . در حال حاضر هزینه ی طراحی و راه اندازی یک اپلیکیشن نسبت به سایت بیشتر می باشد اما نکته ای که باید به آن توجه کرد هزینه های ثابت و سالانه نگهداری سایت می باشد که در مقابل هزینه ی نگهداری اپلیکیشن (که تقریبا صفر می باشد) ، به چشم می آید .
در نهایت می توان گفت به صورت قاطع هیچکدام از این دو بر دیگری برتری چشم گیر ندارد و بسته به نوع کسب و کار می توان یکی از این دو و یا هر دوی آن ها را انتخاب کرد.